Команда психологів проєкту #SOSДІТИ у Деснянському районі Києва

Команда психологів проєкту #SOSДІТИ у Деснянському районі Києва

Мотивація психологів у проєкті #SOSДІТИ – допомога тим, хто постраждав від війни. У Деснянському районі Києва продовжують працювати наші спеціалісти, які поряд, коли це потрібно.

Андрій Шикуленко (працює в Деснянському та Дніпровському РЦСС) використовує свої знання психотерапевтичної роботи з клієнтами, яких безпосередньо торкнулася війна і які постраждали від насильства. Важлива місія підтримки стає опорою людям, які часто опиняються на роздоріжжі.

До Анастасії Клименко в основному звертаються клієнти, які вимушено покинули свої домівки, адаптуються до нових умов життя труднощів, пов’язаних із сімейними стосунками. Психологиня допомагає людям відкривати свій потенціал попри будь-які життєві труднощі, адже це надалі дає наснагу налагоджувати життя.

Тетяна Хохлова працює з ВПО, родини яких потребують тривалої психологічної роботи у зв’язку з фізичним та емоційним станом дітей та батьків. Пані Тетяна допомагає сім’я, адже основа здорових стосунків – це в першу чергу психологічна стабільність.

Рубен Мелетян як ніхто інший розуміє важливість психологічної підтримки людей, які були під обстрілами, адже сам у Харкові потрапляв під них. Працює психолог з ПТСР і симптоматикою клієнтів: поганий сон, тривога, агресія, постійно поганий настрій. Використовує в роботі досвід Ізраїлю, адже в цьому випадку він є ефективним.

Звернутися по допомогу у Деснянському районі Києва можна за адресою:
м. Київ, вул. Сержа Лифаря, 8
Графік роботи:
понеділок-четвер – 10.00-17.00
п’ятниця – 10.00-16.00