Команда психологів проєкту #SOSДІТИ у Дніпровському районі Києва

Команда психологів проєкту #SOSДІТИ у Дніпровському районі Києва

У Дніпровському районі Києва, в рамках проєкті #SOSДІТИ, працюють наші психологи, які стали частиною великої допомоги для тих, хто постраждав через війну. Розповідаємо про них більше. 
 
Людмила Бурцева працює з родинами, які переїхали з “гарячих точок” та які відчувають неабиякий стрес через те, що залишили свої домівки. Психологиня допомагає таким сім’ям легше адаптовуватися та переживати нові зміни. Людмила вірить, що допомога окремій людині чи родині – це вагомий вклад у Перемогу всього народу.
 
Світлана Гунич використовує різні методики та інструменти, щоб проводити консультації людям, які звертаються в проєкт. Робота психологині зосереджена на клієнтах, що залишили свої рідні міста, втратили близьких, житло, чиї чоловіки зараз захищають Україну. Хтось в прямому сенсі вчиться жити заново на новому місці, шукаючи себе та свої цінності, як особистості. Пані Світлана поруч з клієнтами на усіх процесах їхнього відновлення та нового життя.
 
До Дарії Киптач найчастіше звертаються люди з Донецької області, які мають почуття страху, неможливості адаптуватися на новому місті, відсутності роботи та постійного стресу через всі ці фактори. Психологиня допомагає людям проходити ці негативні емоційні перепони та стабілізувати їхні психоемоційні стани.
Наталія Петровська впевнена, що у час війни велике значення має психологічний стан суспільства, а вразливі категорії мають отримувати усю необхідну допомогу, психологічну в тому числі. Психологиня найчастіше працює з людьми із Донецької та Луганської областей, які мають проблеми з емоційним станом після пережитого стресу.
 
Звернутися по допомогу у Дніпровському районі Києва можна за адресою:
м. Київ, бульвар Перова, 56.
Графік роботи: понеділок-четвер 9.00-17.00, п’ятниця – 9.00-15.00.
Попередній запис чи консультація за телефоном 050 700 80 44.