Команда психологів проєкту #SOSДІТИ у Васильківській ТГ

Команда психологів проєкту #SOSДІТИ у Васильківській ТГ

«Віддаючи, я маю можливість наповнити серце», – глибокі слова команди психологів, які працюють в проєкті #SOSДІТИ у Васильківській ТГ. Ми часто розповідаємо про людей, яким допомагаємо, але сьогодні хочемо показати вам команду психологів, які працюють у Васильківській ТГ.

Ольга Панчук працює із дорослими та дітьми, у яких страх сирен, переживання через втрату домівок, відсутність роботи. Завдяки своїм професійним навичкам психологиня допомагає людям справлятися з новими викликами та приймати нову реальність.

Горіна Лариса допомагає ВПО, які відчувають страх війни, розгубленість, невизначеність у майбутньому, відсутність матеріальної стабільності, тривогу за дітей. Пані Лариса робить все, щоб її фахові знання психологині зараз «працювали» на допомогу тим, хто цього потребує. У кожного клієнта свій шлях, але психологиня з кожним клієнтом на шляху до їхньої власної перемоги.

Івакіна Анна підтримує мешканців Васильківської ТГ та ВПО, які були свідками ракетних  обстрілів з боку росії. Хтось з них втратив рідних, житло, роботу. Ця група людей скаржиться на підвищений рівень тривоги, агресії, поганий сон, погіршення загального стану здоров’я, відчуттям провини тощо. 26 років терапевтичного досвіду допомагають психологині зрозуміти клієнта та відчути його потребу. Так розпочинається спільна взаємодія, яка має на меті покращити життя людини.

Коцюба Ігор координатор проєкту та психолог, який бачить скалічені долі клієнтів та розуміє, що у важкі моменти важливо просто бути поруч і спробувати повернути клієнта «в тепер». Пан Ігор працює з ВПО та місцевими мешканцями, які відчувають страх і тривогу за дітей, власні домівки та за невідомість, яка попереду. Психолог розуміє свою важливість у проєкті, адже тут про допомогу та неабияку віру у людей, які точно справляться!