Конкурс цінових пропозицій на закупівлю послуг з проведення адвокаційної діяльності з адвокаційної роботи з Київською обласною державною адміністрацією та Васильківською районною радою

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує конкурс цінових пропозицій на закупівлю послуг з проведення адвокаційної діяльності  з адвокаційної роботи з Київською обласною державною адміністрацією  та Васильківською районною радою. 

Умови оплати: безготівковий розрахунок, післяоплата

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: з моменту заключення договору, орієнтовно до 31 січня 2019 року.

Закупівля здійснюється в рамках проекту Європейської комісії.  

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. п.4 даного Запиту цінових пропозицій).
  3. Також, просимо додати до Вашої цінової пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Деталі: ЗАВАНТАЖИТИ.

Цінові пропозиції приймаються на електронну пошту ovbogatyrchuk@gmail.com або за адресоюУкраїна, м. Київ, вул. Басейна ½, 3 поверх.

Кінцевий термін подання цінових пропозиції – 2 грудня 2018 року. 18.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну , розгляду не підлягають.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Богатирчук Ольга, тел. +38 (063) 374 25 75, 044 592 58 47 e-mail: ovbogatyrchuk@gmail.com