Конкурсні торги (тендер) на закупівлю комп’ютерної техніки та програмного забезпечення

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю комп’ютерної техніки та програмного забезпечення

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

Конвіктус – це неурядова організація, яка працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні, надаючи підтримку уразливим верствам населення для покращення якості їх життя та здоров’я. Діяльність нашої організації в Україні бере початок з 2006 року. Вже 14 років Конвіктус є надійним партнером державних установ та неурядових громадських організацій у реалізації програм протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, інших соціально небезпечних хвороб, реінтеграції колишніх ув’язнених у суспільство та надання допомоги жінкам, які постраждали від насильства.

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля здійснюється в рамках всіх проектів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів) донорів, в тому числі субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, а також субгранту донором якого є Уряд США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках договору про надання субгранту з Інститутом Пакт № 380-013814 від 01.10.2020 р..

Умови проведення конкурсних торгів (тендеру):

  1. Надані учасниками конкурсного відбору конкурсні (тендерні) пропозиції мають бути дійсними без змін упродовж не менш ніж 30 (тридцяти) днів з дня їх подачі.
  2. Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі витрати, відповідно до вимог у специфікації.
  3. Вимоги до цінової пропозиції, організаційні вимоги та спосіб оплати – як зазначено у специфікації.
  4. Кінцевий термін подання цінових пропозицій – не пізніше 27 січня 2021 року, 17.00. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають.
  5. Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно із положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів відповідності специфікації, якості та цінових показників, з урахуванням усіх витрат та суми податків.
  6. Переможця конкурсу буде обрано на засіданні Комітету із затвердження закупівель, яке відбудеться не пізніше, 29 січня 2021 року
  7. Пропозиції повинні надсилатись кур’єром або електронною поштою, на адресу:

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА»

м. Київ, вул. Басейна ½, 3 повер, кабінет 301

Вісангірієва Олена, тел. +38 (067) 290 90 97, 044 592 58 47

e-mail: elenaconvictus@gmail.com

  1. Організатор залишає за собою право вимагати від учасників конкурсного відбору додаткові матеріали або інформацію, що підтверджує відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та/або юридичної особи, як учасника даного конкурсного відбору.
  2. Організатор залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку цінову пропозицію відповідно до документації і власних Політик і Процедур та право припинити процедуру конкурсного відбору й відмовитися від всіх пропозицій у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками конкурсного відбору.

Будь-які питання щодо цього тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу elenaconvictus@gmail.com

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Вісангірієва Олена, тел. +38 (067) 290 90 97, 044 592 58 47

e-mail: elenaconvictus@gmail.com

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Закупівля частини товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, здійснюється без ПДВ (відповідно до положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, тимчасово, на період виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, якщо такі товари/послуги оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону).

Закупівля іншої частини товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів (не в рамках програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні), може здійснюватись з ПДВ.

Додатки: 1. Специфікація з Додатками 1,2 та 3

Специфікація з Додатками 1,2 та 3 Комптехніка та ПЗ 2021