Конкурсний відбір для участі в дводенному навчальному візиті (стажуванні)

ВБО “КОНВІКТУС УКРАЇНА” в рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства», що фінансується Європейською Комісією, оголошують конкурс на участь в дводенних візитах-стажуваннях на базі Центру психосоціальної допомоги для постраждалих від насильства.

Візити-стажування заплановані на 24-25 жовтня 2017 р. (1 група) та 26-27 жовтня 2017 р. (2 група)  поблизу м.Києва на базі Центру психосоціальної допомоги «КОНВІКТУС УКРАЇНА».

Під час візиту учасники/ці ознайомляться з принципами гендерної політики ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА», концепцією «гендер-стать», видами та формами насильства, міжнародним та національним законодавством в сфері попередження та протидії цьому явищу, основами роботи з постраждалими, особливостями впровадження програми центру, практичними інструментами надання допомоги на базі притулків тощо.

За результатами візиту-стажування учасники/ці отримають сертифікат.

Усі витрати, пов’язані з стажуванням (проїзд, проживання, харчування) бере на себе  ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА».

До участі в конкурсі запрошуються керівники/ці закладів будь-якої форми власності, що надають допомогу постраждалим від насильства із забезпеченням притулку, або планують відкриття таких закладів у найближчий час.

Для участі у конкурсі просимо заповнити анкету (у вкладенні) та написати мотиваційний лист (форма-довільна, обсяг – до половини сторінки формату А4) та надіслати їх менеджерці проекту Царевській Юлії на електронну адресу juliastarry@gmail.com  до 06 жовтня 2017 р включно з темою листа «Візит-стажування до Центру».

Конкурсна комісія обере 10 учасників/ць за результатами аналізу заповнених конкурсних анкет та мотиваційних листів. Переможці конкурсу будуть повідомлені до 18.00 11 жовтня 2017р. 

Із запитаннями звертайтеся  до Юлії Царевської за адресою електронної пошти juliastarry@gmail.com.

Завантажити АНКЕТУ