Конвіктус надає не тільки послуги, але й сили продовжувати життя

Конвіктус надає не тільки послуги, але й сили продовжувати життя

Діяльність Конвіктус Україна складається з життєвих історій наших клієнтів. Кожна з них унікальна та цінна. Сьогодні ми радіємо успіхам Юрія, клієнта нашої Організації, який завдяки діяльності програми з доступу до лікування ВІЛ (та супутніх захворювань) для груп ризику, що впроваджується за підтримки Альянсу громадського здоров’я, CDC Україна, отримав допомогу у лікуванні туберкульозу, відновив приймання АРВ-терапії (лікування ВІЛ) і має нові сили, щоб продовжувати життя!

Юрій звернувся до Організації, щоб отримати допомогу у лікуванні ВІЛ. Співробітники запропонували комплекс послуг та підтримку у цьому. Після початку приймання АРВ-терапії, через життєві обставини, він обірвав лікування і деякий час не виходив на зв’язок. Наші соціальні працівники не покидали надії, що Юрій повернеться у лікування і поставить своє життя в пріоритет. Через декілька місяців, під час карантинних обмежень, Юрій прийшов до Конвіктусу. Він жалівся на погіршення свого стану. Чоловіку надали допомогу у додатковій діагностиці.

«Другий раз потрапив до вас під час карантину, мене безкоштовно на таксі відвезли на КТ, забезпечили й безкоштовну діагностику. Потім мені поставили діагноз туберкульоз. Зараз проходжу лікування та почуваюся краще» – розповідає Юрій. В Конвіктусі він отримав підтримку, розуміння та комплексний супровід, щоб почати лікування туберкульозу та відновити приймання АРВ-терапії. Паралельно з цим, чоловік дякує, що працівники Організації допомогли відновити паспорт та надають сертифікати на їжу. Ця допомога вкрай важлива для нього. Юрій закликає своїх друзів приходити у Конвіктус на тестування та переконує, що ВІЛ – це серйозне захворювання  і потрібно дбати про своє здоров’я.

Хочемо нагадати, що Конвіктус Україна реалізовує програми, що направлені на профілактику, діагностику, доступ до лікування ВІЛ, туберкульозу, гепатитів. В рамках цієї діяльності ми забезпечуємо повний супровід людей з-поміж груп ризику, надаємо доступ до безкоштовної діагностики, послуги транспортування (для забезпечення постановки на диспансерний облік у зв’язку з ВІЛ). А в умовах карантинних обмежень ми підтримуємо Київський обласний центр громадського здоров’я, кабінети Довіра міста Києва та Київської області, Київський міський центр СНІДу у відправленні АРВ клієнтам для забезпечення безперебійності лікування. Також, ми надаємо послугу з відновлення документів для людей з ВІЛ.