“Конвіктус” наснажує та навчає дівчат і жінок Івано-Франківщини

Вже третій день у Верховині триває навчання місцевих мешканок манікюрній майстерності. Дівчата та жінки, які опинилися у складних життєвих обставинах, матимуть можливість здобути нові знання та розпочати власну справу. Крім того, учасниці отримають в рамках проекту FemGeneraction, який впроваджує «Конвіктус» за підтримки програми DAP Посольства Австралії в Україні, повні набори приладдя та розхідних матеріалів.

«Дякую «Конвіктусу» та Посольству Австралії за навчання наших підопічних, за шалений позитив, за радість на обличчях учнів та моделей. Я за два дні стільки раз почула слова «це такий шанс!» Для одних – навчитися, для інших – відчути себе справжніми жінками (безкоштовно!). Вже третій день напружено працюємо, а додому всі розбігаються окрилені”, – каже директорка центру соціально-психологічної допомоги, на базі якого проходить навчання, Наталія Пониполяк.

Юлія Царевська, керівниця проекту FemGeneraction, коментує:

«В трьох гірських та сільських районах Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей, ми маємо змогу організувати навчання на дороговартісних курсах 15 жінок. Фокусуємось на тих дівчатах, жінках та бабусях, які перебувають в скруті, самостійно виховують дітей, постраждали від насильства, втратили годувальника, є внутрішньо-переміщеними, випусницями інтернатних закладів тощо. Важливо, що закуповуємо і обладнання відповідно до отриманого фаху. Часто самостійна його закупівля є непосильною для жінок, а без цього неможливо дати старт маленькому бізнесу. Віримо, що економічна незалежність дасть дівчаткам та жінкам поштовх до зміни свого життя на більш якісне та щасливе, дозволить не терпіти насилля та виховувати дітей у достойніших умовах “.

Згодом поділимось із вами враженнями самих учасниць та представимо нашого викладача –  Ольгу Мюллер, яка входить у п’ятірку найсильніших майстринь світу із художнього розпису нігтів.