«Конвіктус» навчає керівників(ць) закладів, які надають послуги постраждалим від насильства

Минулого тижня на установчу зустріч до Львова завітали управлінці шелтерів, центрів та притулків із 10 регіонів України. Ціль – навчання та обмін досвідом у наданні послуг постраждалим від насильства.

Додамо, що в цьому році до проекту “Рівний доступ до допомоги постраждалим від насильства щодо жінок” доєднались Рівненщина, Львівщина, а також Одеська, Вінницька та Хмельницька області.

“Наразі велика увага суспільства, законотворців, ЗМІ зосереджена на тематиці насильства. Зусилля управлінців та фахівців закладів, які опікуються постраждалими у регіонах направлені на забезпечення якісних послуг. Наш проект допомагає забезпечити такі послуги для всіх, хто їх потребую незалежно від способу життя, наявності захворювань, маргіналізації тощо. Доступні послуги для всіх, хто їх потребує – реальність, якої можна домогтись зміною дискримінуючого положення, навчанням фахівців, постійному моніторингу якості надання послуг”, – розповідає Юлія Царевська, керівниця проекту.

Нагадаємо, що з 2017 року «Конвіктус» реалізує проект «Рівний доступ до допомоги постраждалим від насильства жінкам». Метою діяльності є зниження ризиків насильницького впливу, травматизації, ретравматизації, інфікування соціально небезпечними захворюваннями серед маргіналізованих жінок через розширення доступу тих із них, які зазнали насильства, до допомоги через притулки/центри для постраждалих.  Реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».