“Конвіктус” перемогла у турнірі “Джерело життя”

Це неймовірно! Наша команда перемогла в турнірі з міні футболу “Джерело життя”, що відбувся у Житомирі та був присвячений Міжнародному дню боротьби з незаконним обігом наркотиків. Серед учасників змагань – «Аква Віта», «Фавор», «Милосердя», «12+», «Аква Віта-2» та «Конвіктус».

З перших хвилин змагання команда «Конвіктус» продемонструвала жагу до перемоги, вигравши поспіль два матчі. Проте, окрилення перемогою тривало недовго, вже наступна гра продемонструвала, що потрібно мобілізувати всі сили, щоб виграти турнір. Виявилося, що одразу кілька команд мають однакову кількість очок, а це означає, що переможця визначить кількість забитих та пропущених голів.

Фактично перед командою «Конвіктус» було майже нереальне завдання: не просто виграти два матчі, але зробити це з максимально великим рахунком, оскільки головний суперник “Аква-Віта” демонструвала влучну результативність. Зібравшись з духом наша команда продемонструвала надрезультативну гру: перші суперники були розгромлені з рахунком 12:0, друга команда – пропустила від нас 8 голів. Саме така неймовірна результативність дозволила отримати перше місце!

Приємно, що кращим бомбардиром турніру став гравець «Конвіктусу» Андрій Голубенко, а Євгенія Кувшинова – отримала відзнаку, як найкраща вболівальниця.

Ми щиро вітаємо нашу команду, пишаємося вами та зичимо майбутніх перемог!

Також вдячні організаторам турніру – Аква-Віта, Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей і молоді, Асоціація футзалу міста Житомир, Житомирська Міська Рада та “Карітас Спес Україна”.