“Конвіктус” приймає участь у безпекових ініціативах партнерів

За ініціативи наших партнерів Інститут миру і порозуміння, ZMINA. Центр прав людини та Національна поліція України, напрацювали нові можливості в розвитку співпраці поліції та громади.

Шляхом аналізу та регенерації нових ідей сформували напрями роботи з розвитку безпекових ініціатив у громадах, керуючись підходом “Community policing”.

Нагадаємо, з 2017 року «Конвіктус Україна» втілює у Деснянському районі підхід «Community policing», який дозволяє ефективно взаємодіяти територіальній громаді, поліції та місцевій владі. Така діяльність сприяє вирішенню проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечує запобігання злочинності, розвиває безпечне середовище. У рамках даної ініціативи, спільно з партнерами, ми ініціювали створення Координаційної ради з питань взаємодії державних та недержавних установ щодо надання допомоги наркозалежним та профілактики наркоманії в Деснянському районі м.Києва, як майданчика для вирішення небезпек, пов’язаних зі вживанням наркотиків.
Крім того, «Конвіктусом» організовано ряд тренінгів для працівників Поліції щодо толерантного відношення та ефективної роботи з уразливими категоріями населення.

Підтримку безпекових ініціатив здійснює Міжнародний фонд “Відродження”.