“Конвіктус” продовжує зміцнювати співпрацю з органами місцевого самоврядування

Сьогодні ВБО “Конвіктус Україна” підписала Меморандум про співпрацю з Боярською міською радою. Метою угоди є об’єднання зусиль у протидії небезпечним захворюванням, зокрема епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в м.Боярка, а також забезпечення сталості наявних профілактичних послуг в місті.

“Конвіктус Україна” працює в Київській області з 2009 року. В рік наша організація в місті Боярка надає послуги 950 жителям з числа уразливих груп, а в Київській області до профілактичних заходів залучаємо в рік близько 7000 осіб груп ризику. Ми реалізовуємо програми направлені на забезпечення доступності тестування на ВІЛ та лікування ВІЛ, надаємо послуги профілактики інфікування. Здійснюємо діяльність направлену на раннє виявлення туберкульозу та забезпечення надання особі вчасного лікування.

Дільність реалізовується в рамках проекту «Партнерство заради натхнення, трансформації  та об’єднання для ефективної відповіді на епідемію ВІЛ (PITCH)» (адмініструється в Україні МБФ «Альянс громадського здоров’я»).

The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я. Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики. PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Frontline AIDS та Міністерством закордонних справ Нідерландів.

На фотографії: Олексій Погребний та мер міста Боярка Олександр Зарубін.