“Конвіктус” провів лекцію про ВІЛ та ТБ умовно засудженим

Наша команда знову проводить профілактичні лекції з підвищення обізнаності відвідувачів служби пробації щодо інфікування ВІЛ та туберкульозом. Спеціалісти «Конвіктусу» Олександр Волонтырь та Дмитро Казнодій завітали до Вишгородського районного відділу Філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області.

Наші співробітники мотивували умовно засуджених замислитися про безпечну сексуальну та ін’єкційну поведінку. На часі говоримо на відверті та спонукаємо учасників до діалогу.

Додамо, що відвідувачі вели жваву дискусію із нашими співробітниками та активно запитували про способи захисту себе та своїх близьких від соцільно небезпечних хвороб.

Профілактичний захід відбувся в рамках проекту  PITCH (в Україні адмініструється МБФ “Альянс громадського здоров’я”).  The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я. PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Frontline AIDS та Міністерством закордонних справ Нідерландів.