Конвіктус провів навчання для працівників управління з питань виконання кримінальних покарань

 Євген Скляренко, менеджер проектів Конвіктусу, провів тренінг для Деснянського районного сектору Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

На тренінгу поговорили про особливості роботи з людьми (особливо – підлітками), які вживають наркотичні речовини, дії під час передозування та причини вживання наркотиків. Євгеній Скляренко радив працівникам управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації:

 намагатися зменшувати бар’єри між працівником та наркозалежним під час розмов;
 дати зрозуміти людині, яка вживає наркотики, що вона завжди може звернутися за допомогою;
 починати з себе – мотивувати власним прикладом.

Якщо зрозуміли, що біля вас людина з передозуванням наркотичними засобами, потрібно вколоти їй «Налоксон» – препарат, який відновлює дихання, зменшує седативну дію та ейфорію.

Також експерт радив звертати увагу на роботу з батьками. Зазвичай діти вживають наркотики в сім’ях, де:
– будь-яка ініціатива дітей завжди карається;
– відсутні щирі розмови та сімейні наради;
– все відбувається «за замовчуванням»;
– не показують справжні почуття.

Захiд проведено в рамках проекту «PITCH – Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ». Мета діяльності – шляхом посилення організаційного потенціалу та наснаження лідерів впливати на регіональну та національну політику у сфері ВІЛ. Фінансову підтримку ініціативи здійснюють МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Міністерство закордонних справ Голландії та Aidsfonds. Країни, де реалізовується проект – Кенія, Уганда, Зімбабве, Бірма, Індонезія, В’єтнам, Нігерія, Мозамбік. В Україні проект адмініструється через МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Відгуки про захід