“Конвіктус” спільно з Васильківською райрадою відкриють Центр для жінок, які постраждали від насильства

Щоб надавати ефективну юридичну, психологічну допомогу постраждалим жінкам, “Конвіктус Україна” та місцева влада вже домовилися про створення закладу, що буде відкрито до кінця року.

Менеджер проекту ВБО «Конвіктус Україна» Юлія Царевська в інтерв’ю журналісту ІА «Погляд» розповіла:

«Керівництво Васильківської райради звернулося до нас по допомогу, адже у нас є і матеріальна база, і методологічні матеріали, і досвід, тож ми зійшлись у важливості відкриття такого закладу. Наразі проект фінансується коштами Європейської комісії, надалі буде фінансування з районного бюджету. Зараз заклад на етапі створення, ми плануємо його відкрити вже до кінця цього року. Райрада вже підшукала для нього приміщення, ми передали всі наші методологічні матеріали, будемо допомагати у підборі і навчанні спеціалістів, поки триватимуть ремонтні роботи.

Зі свого боку ми будемо намагатися залучати й далі донорські кошти для ефективного існування центру, сприяти стажуванню фахівців за кордоном. Це буде центр для жінок із дітьми або без дітей, але які постраждали від насильства. Нам дуже важливо, щоб цей заклад був доступний для всіх. У його стінах можна буде отримати не лише психологічну, юридичну допомогу, але й побутову, там можна буде проживати до 6 місяців, щоб жінки мали змогу оговтатися й почати нове життя».

Дізнатися більше → https://bit.ly/2PTxYon

Нагадаємо, що “Конвіктус” вперше в Україні створив заклад, який має найнижчий поріг зарахування до центру. У нас можуть отримати допомогу жінки, які належать до маргіналізованих груп суспільства. Також наші спеціалістки, завдяки фінансовій підтримці МФ “Відродження” провели ряд тренінгів та навчальних сесій для керівників притулків, представників недержавного сектору по роботі з маргіналізованими жінками.

Центр психосоціальної допомоги для жінок, які постраждали від насильства, знаходиться неподалік від Києва та обладнаний для одночасного комфортного перебування 15 осіб (жінок із дітьми). У центрі проходить реабілітаційна програма, працюють кваліфіковані фахівці, які надають допомогу постраждалим. Діяльність реалізується у співпраці з аналітичним центром «Соціоконсалтинг» за підтримки Європейської комісії.