Конвіктус Україна долучилась до профілактики соціально-небезпечних захворювань в Житомирі

25 червня, напередодні Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їх незаконним обігом в прес-центрі відбувся круглий стіл «Пріоритет сьогодення – здорова особистість».

У засіданні круглого столу взяли участь представники Житомирської місцевої влади, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники державних структур, громадських об’єднань міст Житомира та Києва, які дотичні до проведення профілактичної роботи.

“Конвіктус Україна має великий досвід впровадження програм направлених на протидію ВІЛ/СНІДу, соціально-небезпечним хворобам, забезпечення доступу наркозалежним особам до лікування та підтримки. Ми радо відгукнулись підтримати місто Житомир у розбудові цих послуг та готові передавати на впровадження наші моделі роботи”, – зазначає виконавчий директор “Конвіктус Україна” Євгенія Кувшинова.

Після засідання круглого столу відбулась вулична інформаційно-просвітницька акція «Здоровим бути здорово!» на якій всі бажаючі могли пройти анонімне тестування на ВІЛ, отримати консультації щодо профілактики інфікування соціально-небезпечними хворобами та ведення здорового способу життя.