«Конвіктус Україна» організувала просвітницький захід у відділі пробації м. Вишгород

Наші спеціалісти продовжують проводити інформаційно-просвітницьку діяльність серед умовно засуджених. Сьогодні Олександр Волонтырь та Дмитро Казнодій розповідали про туберкульоз у Вишгородському районному відділі Філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області.

«Наші просвітницькі візити – це можливість задуматися та розпочати шлях до здорового життя», – коментує Олександр Волонтирь, керівник напрямку по роботі з наркозалежними у Київській області ВБО «Конвіктус Україна».

Протягом години умовно засуджені дізналися про таке:

  • Шляхи інфікування туберкульозом та профілактика захворювання.
  • Діагностика туберкульозу, особливості лікування та інфекційний контроль.
  • Статистика щодо захворюваності на ТБ серед ВІЛ-інфікованих людей.

Профілактичний візит відбувся в рамках проекту PITCH – Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ». The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я. Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики.

PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІДу та Міністерством закордонних справ Нідерландів. В Україні проект адмініструється через МБФ “Альянс громадського здоров’я”.