Конвіктус Україна підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською обласною державною адміністрацією

Сьогодні, 26 червня, за головуванням заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталії Романової відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань підтримки сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Одним з ключових питань заходу стало підписання Меморандуму про співпрацю між ВБО «Конвіктус Україна» та Чернігівською обласною державною адміністрацією.

Цей Меморандум передбачає наступне співробітництво: підтримку дітей та їх сімей, а також осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема обумовлених учиненням домашнього та ґендерно зумовленого насильства та торгівлі людьми; протидії соціально-небезпечним хворобам та явищам у суспільстві; реалізації програм і проектів, які становлять суспільний інтерес.

Більше про подію → https://bit.ly/2KneFoc

Нагадаємо, щорічно наша організація охоплює послугами профілактики ВІЛ більше 20 000 осіб з числа груп ризику. Проводить близько 25 000 тестувань на ВІЛ інфекцію та надає супровід до диспансеризації у зв’язку ВІЛ та отриманню лікування (АРВ-терапії, у тому числі послуги з формування прихильності) більше 900 особам на теренах м. Києва та Київської області. Щороку ми надаємо послуги психосоціальної допомоги (притулок, психосоціальна підтримка) більше 60 жінкам та дітям постраждавшим від насильства. Близько 500 підлітків, в рік, отримують послуги в молодіжному клубі STREET POWER. Кожного року просвітницькими акціями “Конвіктус Україна” охоплює більше 3 000 осіб з числа загального населення.