«Конвіктус Україна» підписала меморандум про співпрацю з Вишнівською міською лікарнею

Наша організація продовжує розширювати коло партнерів в рамках проекту «HealthLink: Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні». Наприкінці березня підписано меморандум про співпрацю з КНП “Вишнівською міською лікарнею” Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області.

Домовилися про:

  • Забезпечення залучення клієнтів до каскаду послуг, що включає послуги з консультування і тестування, діагностики ВІЛ-інфекції, постановки на диспансерний облік та призначення лікування;
  • Залучення працівників системи охорони здоров’я до активного пошуку і виявлення ВІЛ серед пацієнтів, які зазвичай не користуються медичними послугами;
  • Підвищення попиту на послуги з тестування та лікування ВІЛ-інфекції;
  • Оптимізацію механізмів реєстрації пацієнтів, моніторингу, звітності та ефективного обміну даними між закладами охорони здоров’я (ЗОЗ) та неурядовими організаціями.

Також фахівці ВБО «Конвіктус Україна» провели навчання по тестуванню на ВІЛ, постконтактній профілактиці при аварійних випадках можливого інфікування серед медичних  працівників та презентацію проекту «HealthLink» для лікарів первинної і вторинної ланки Вишнівської міської лікарні. Найбільш цікавими темами для лікарів виявилися: клінічні прояви, лікування ВІЛ-інфекції, перенаправлення пацієнтів з ВІЛ-позитивним результатом.

Діяльність здійснюється в рамках проекту «HealthLink: Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні», який реалізує Мережа ЛЖВ та МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової підтримки USAID (Агентства США з міжнародного розвитку).