Конвіктус працює над тим, аби послуги з ВІЛ та ТБ фінансувались з міських бюджетів, а доступ до них був безбар’єрним

Спільно з Ірпінська міська рада плануємо забезпечення сталого надання послуг з ВІЛ та ТБ в рамках «плану переходу» (від фінансування програм протидії ВІЛ/ТБ Глобальним фондом до державного забезпечення цих програм). Стратегія перехідного періоду передбачає підхоплення фінансуванням з місцевих бюджетів тих послуг, які не входять в базовий пакет, який починає фінансуватись з державного бюджету Центр громадського здоров’я України.

Під час зустрічі з очільником міста Ірпінь Літвиновим Андрієм Вікторовичем, а також начальницею управління благоустрою міста Юлією  Прибиловою та головою комісії з питань бюджету Калічком Артемом наші Олександр Волонтир та Ірина Хмелевська розповіли про результати діяльності організації, привернули увагу до ситуації з ВІЛ та ТБ в місті, розповіли про наявні тенденції у фінансуванні програм.

Представники влади зазначили готовність до подальшої взаємодії та роботи у напрямку наближення послуг профілактики, діагностики, лікування ВІЛ-інфекції та туберкульозу жителям міста та забезпечення сталого подальшого надання сервісів.

Діяльність здійснюється в рамках проекту PITCH.