«Конвіктус Україна» презентувала результати проекту «Об’єднання зусиль – безпечна громада» у 2018 році

Наприкінці грудня в приміщення РДА Деснянського району міста Києва відбулося підсумкове засідання Громадської ради  за участі  робочих груп комітету, зокрема комітету з питань безпеки.

На засіданні розглядали звіт про роботу Громадської ради. Представники ВБО “Конвіктус Україна” Алла Мельник та Євген  Скляренко презентували досягнення проекту  «Об’єднання зусиль – безпечна громада» за 2018 рік. Також розповіли про  результати проведеного опитування серед мешканців району з питань безпеки та  проінформували про карту послуг.

Далі всі присутні обговорили план діяльності та питання взаємодії на наступний 2019 рік.

Метою проекту «Об’єднання зусиль – безпечна громада» є формування ефективної взаємодії територіальної громади, поліції та місцевої влади Деснянського району міста Києва. Діяльність сприяє впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечує запобігання злочинності, розвиває безпечне середовище у громаді. Реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».