“Конвіктус Україна” провела круглий стіл в Білій Церкві по карті послуг для підлітків

6 квітня 2018 року в місті Біла Церква відбувся круглий стіл за темою «Взаємодія державного та громадського сектору при роботі з підлітками, які практикують ризиковану поведінку в місті Біла Церква», який було організовано в рамках проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні». Проект реалізує в місті Біла Церква ВБО «Конвіктус Україна» у співпраці з МБФ « СНІД Фонд Схід-Захід (AFEW– Україна) та МБФ «Альянс громадського здоров’я», за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%».

У роботі круглого столу прийняли  участь представники міських служб: управління з питань молоді та спорту, управління освіти та науки, Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей, старший інспектор Білоцерківського відділу поліції, Головного управління Національної поліції в Київській області, фахівець центру з питань пробації, спеціалісти громадських організацій міста, координатор проекту «Центр знань», координатор проекту МБФ «Альянс громадського здоров’я», регіональний представник Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка, місцевий лідер та команда ВБО «Конвіктус Україна».

В ході круглого столу керівник проекту Алла Мельник презентувала діяльність проекту в місті Біла Церква, координатор соціологічного дослідження УІСД ім. О. Яременка, Тарасюк Лілія провела збір інформації щодо точок локалізації підлітків груп ризику в місті. Також в процесі діалогу були обговорені питання співпраці та взаємодії між учасниками круглого столу на рівні міста, механізм переадресації підлітків за послугами.