Конвіктус Україна провела тренінг для поліцейських

17-18 квітня, в рамках проекту «Об’єднання зусиль – безпечна громада!», який реалізує ВБО «Конвіктус Україна», за фінансової підтримки міжнародного благодійного фонду “Відродження” у Деснянському районі міста Києва відбувся семінар-тренінг на тему: «Хімічна залежність та особливості роботи з групами ризику».

Мета заходу – посилення співпраці з працівниками поліції, підвищення рівня знань представників поліції щодо інструментів роботи з групами ризику, удосконалення підходу Сommunity Рolicing та ефективної взаємодії з громадою Деснянського району міста Києва.

До участі в тренінгу було запрошено дільничих офіцерів поліції Деснянського Управління поліції ГУНП у місті Києві, інспекторів Управління патрульної поліції в місті Києві та інспекторів ювенальної превенції Деснянського Управління поліції ГУНП в місті Києві.

У перший день тренінгу Алла Мельник презентувала роботу проекту, а Євген Скляренко розповів учасникам про стадії формування хімічної залежності, толерантне ставлення до груп ризику, взаємодію між громадським сектором та поліцією.

У другий день заходу керівник проекту Алла Мельник познайомила учасників з діяльністю молодіжного клубу «Street power»,  поділилася досвідом формування команди та розповіла про особливості роботи з підлітками та молоддю груп ризику. Євген  Скляренко провів обговорення з учасниками плану дій по налагодженню партнерства між працівниками поліції та НУО, щодо  взаємодії у наданні послуг для груп ризику у Деснянському районі міста Києва.

За відгуками поліцейських, захід був для них цікавим, змістовним та корисним.