«Конвіктус Україна» розпочав співпрацю з ініціативними групами спільнот Київської області

«Конвіктус Україна» розпочав співпрацю з ініціативними групами спільнот Київської області

«Конвіктус Україна» стає ще ближчим до людей. Ми розпочали співпрацю з ініціативними групами спільнот Київської області та надаємо їм цільову благодійну допомогу у рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення».

Учасники проєкту успішно пройшли конкурсний відбір та почали реалізацію своїх ініціатив.

Знайомимо вас детальніше із цими організаціями та їхніми завданнями, які мають на меті задовольнити потреби мешканців у різних сферах життя.

«Допомога ближньому» МБФ втілюють соціальний проєкт «Банк одягу» для допомоги сім’ям, які постраждали від російскої агресії. Ціль проєкту – забезпечити ВПО потрібним одягом та забезпечити можливість обладнати пральню. Організація потребує телескопічних стійок, вішалок для одягу, стелажів для взуття, пральних машин і навіть баків для сміття. Завдяки мінігранту в рамках співпраці благодійний фонд отримає необхідний інвентар, щоб переселенцям у громаді було так само тепло і затишно, як вдома.

В Гірській громаді завдяки ініціативі ГО Взаємодія і партнерство почистять 20 колодязів. Джерелами централізованого водопостачання в громаді на всіх водозаборах є артезіанські свердловини. У час війни, коли потрібно дбати про альтернативні джерела питної води – проєкт набуває нових актуальних рис. Саме тому  колодязі на території громади потребують очищення та ретельного догляду. 

Жорнівська громада разом з ГО «Вершина 1» розпочинають розвивати інфраструктуру громади. Разом вони вирішили зробити свердловину на території Жорнівського клубу, щоб забезпечити водопостачання самої будівлі клубу, якого раніше не було, та загалом навколишньої території. Кожен крок у покращенні життя громади з часом дають стабільну базу для якісного життя мешканців. 

Проєкти розпочинають свою роботу та роблять перші кроки, щоб покращити життя у своїй громаді.  Ми обов’язково розповідатимемо більше про їхні успіхи.