“Конвіктус Україна” розширює співпрацю з Броварською міською радою

Сьогодні, 22 грудня, між ВБО «Конвіктус Україна» та Броварською міською радою була підписана Угода про співпрацю, яка спрямована на протидію торгівлі людьми, домашньому та гендерно-орієнтованому насильству, а також зниження рівня поширення ВІЛ/СНІДу та інших соціально-небезпечних захворювань.

Урочисте підписання відбулося за участі мера м. Бровари – Ігоря Сапожка та виконавчої директорки «Конвіктус Україна» Євгенії Кувшинової. На зустрічі також були присутні: заступниця міського голови Лариса Виноградова,  директорка Броварського  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Аліна Ярмоленко, керівниця проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства» Юлія Царевська, директорка Центру психосоціальної допомоги “Конвіктус Україна” Лідія Козуб.

Під час заходу Ігор Сапожко та представниці ВБО «Конвіктус Україна» обговорили перші кроки у реалізації угоди, можливості розширення співробітництва між владою міста і громадським сектором.

Мер міста акцентував увагу на важливості та необхідності профілактики гендерно-орієнтованого насильства і соціально-небезпечних захворювань у Броварах. Також Ігор Сапожко висловив зацікавленість влади у передачі Центру психосоціальної допомоги на забезпечення і фінансування міста, що передбачається проектом «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства», та має стати логічним продовженням підтримки Європейської комісії.