Кожна історія успіху клієнтів – це комплексна робота працівників Конвіктус Україна

Кожна історія успіху клієнтів – це комплексна робота працівників Конвіктус Україна

Ми завжди радіємо, коли історії наших клієнтів – це історії успіхів. Олег, клієнт Конвіктус Україна, випадково дізнався про можливість безкоштовного тестування на ВІЛ. Через погане самопочуття та втрату ваги чоловіку порадили звернутися до Конвіктус Україна, хоча мав сумніви, що хтось йому допоможе без грошей. Під час тестування в Олега було  виявлено  ВІЛ-інфекцію та Гепатит С. Завдяки проєкту із забезпечення доступу до лікування ВІЛ, що впроваджується нашою Організацією за підтримки Альянсу громадського здоров’ я  й СДС та сумлінній роботі соціальних працівників,  Олегу одразу призначили лікування, і він отримав шанс на відновлення та подальше повноцінне життя.

«Я дуже вдячний, що ви є і на багато речей відкрили мені очі», – каже Олег. «Крім лікування ВІЛ та Гепатиту мені безкоштовно зробили дорогу діагностику – КТ, на знімку  виявили пухлину. Без вашої підтримки я не зміг би дозволити собі всі ці аналізи. Страшно уявити, чим могло це закінчитись. Після повного обстеження мені  видалили новоутворення, я став набирати вагу та почуваюся краще». Чоловіку також відновили раніше втрачені документи. Тепер Олег має можливість знайти роботу, отримувати медичні послуги та відновлюватись.

Хочемо нагадати, що Конвіктус Україна реалізовує програми, що направлені на профілактику, діагностику, доступ до лікування ВІЛ, туберкульозу, гепатитів. В рамках цієї діяльності ми забезпечуємо повний супровід людей з-поміж груп ризику, надаємо доступ до безкоштовної діагностики, послуги транспортування (для забезпечення постановки на диспансерний облік у зв’язку з ВІЛ). А в умовах карантинних обмежень ми підтримуємо Київський обласний центр громадського здоров’я, кабінети Довіра міста Києва та Київської області, Київський міський центр СНІДу у відправленні АРВ клієнтам для забезпечення безперебійності лікування. Також, ми надаємо послугу відновлення документів для людей з ВІЛ.