Лідерки громадського сектору закликали фінансувати протидію домашньому насильству

Більше 50 представниць та представників НУО надали зворотній зв’язок можновладцям щодо нового законодавства, викликів, які кожного дня з’являються через  швидкі реформи, закінчення фінансування, несформованості пріоритетів влади на місцях щодо послуг для постраждалих від насильства.

Народна депутатка України Ірина Луценко та заступниця Міністра соціальної політики України Наталка Федорович зазначили, що роль громадських організацій надзвичайно важлива у реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».  Також вони  проінформували, що напрацьовуються механізми взаємодії органів виконавчої влади та громадянського суспільства у цій сфері. Вже восени очікується прийняття всіх підзаконних актів до найважливішого закону в сфері протидії насильству.

Центр психосоціальної допомоги «Конвіктус Україна» був презентований на консультаціях  як одна з найкращих практик допомоги тим, хто постраждав від насильства та торгівлі людьми, через найнижчий в країні поріг прийому до закладу та якісну комплексну допомогу людям, які опинились в біді.

Наприкінці заходу відбулось напрацювання пропозицій до проекту Державної програми запобігання та протидії домашньому насильству в Україні.

Нагадаємо , що Центр психосоціальної допомоги постраждалим від насильства почав діяти у 2017 році в рамках проекту “Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства” за підтримки Європейської комісії. За цей час в стінах закладу отримали допомогу 92 жінки з дітьми.