Маленьким киянам презентували пізнавальний мультфільм “Стань дослідником”

Маленьким киянам презентували пізнавальний мультфільм “Стань дослідником”

18 березня, у Києві, в кінотеатрі «Жовтень», юним глядачам та їхнім батькам показали мультфільм про здоров’я «Стань дослідником».

Туберкульоз – хвороба, яка овіяна міфами й непідтвердженими фактами. Доросле населення зазвичай не володіє достатньою інформацією про неї. Тому, коли потрібно відповісти на запитання дітей, що таке туберкульоз, як він передається та інше – важко правильно сформулювати відповідь. Крім того, потрібно розуміти, як пояснювати про туберкульоз дітям, які інструменти використовувати для цього.

Саме тому, команда «Конвіктус Україна» стали співавторами 3-серійного мультфільму «Стань дослідником» за мотивами книжки для дітей та дорослих «Стань дослідником туберкульозу».

 

«Виступаючи Секретаріатом Партнерства “Зупинимо Туберкульоз Україна”, “Конвіктус Україна” втілює інноваційні творчі рішення, іде в ногу з сучасними трендами, і дитячими також! Хочеться, щоб цей мультфільм подивилися якомога більше маленьких українців» – зазначила Євгенія Кувшинова, виконавча директорка ВБО «Конвіктус Україна».

Мультфільм сподобався маленьким глядачам. Вони з цікавістю спостерігали та вчилися, як піклуватися про своє здоров’я, дотримуватися правил гігієни, розуміти свої емоції.

Ольга Павлова, заступниця директора проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» зазначила, що цей проєкт мав на меті не лише розповісти дітям  більше про ТБ, а й навчити дорослих комфортно говорити з малюками про хвороби, зміцнення імунітету та здоров’я загалом. «Ми хочемо, щоб діти росли здоровими, приходили у світ вільний від туберкульозу, були дослідниками та раділи життю. Для цього ми й реалізовуємо такі проєкти, як книжка для дітей та дорослих «Стань дослідником туберкульозу», а тепер і 3-серійний мультфільм «Стань дослідником», додала пані Ольга.

Важливо, що створення мультфільму за мотивами книжки – це було в першу чергу про діалог дорослих з дітьми. Діти у персонажах бачать друзів, а отже можуть їм довіряти та прислухатися до порад. Батьки також тут вчаться правильно розповідати дітям про хвороби та й самі дізнаються нове.

«Персонаж Яся є провідником наших маленьких дослідників у здоровий фізичний та ментальний світи. Коли створювали книжку, ми навіть не могли уявити, на скільки вона сподобається дітям і що Яся з’явиться на екранах», – підкреслила Катерина Павлова, психологиня та авторка книги «Стань дослідником туберкульозу».

Попереду покази мультфільму в інших локаціях, презентація на сторінках Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна» в соцмережах та найголовніше – дослідження нового цікавого світу, розуміння важливості піклування про своє здоров’я та підтримки тих, хто вже хворіє.

***

Відео створено завдяки щирій підтримці американського народу, наданій Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) шляхом фінансування проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні».

Зміст відео є відповідальністю авторів та необов’язково відображає погляди USAID чи уряду Сполучених Штатів Америки.