Менеджерка “Конвіктус Україна” ініціювала створення робочої групи з протидії дискримінації наркозалежних

Минулої п’ятниці Анна Мартинюк, менеджерка проектів “Конвіктусу” та координаторка з мобілізації спільноти “ВОЛНА”, прийняла участь в установчому засіданні Координаційної ради з питань недискримінації та гендерної рівності при Представнику Уповноваженого з дотриманням рівних прав і свобод.

Під час засідання наша експертка висунула пропозицію щодо створення робочої групи з протидії дискримінації за ознакою вживання психоактивних речовин. Найближчим часом Анна Мартинюк, яка входить до складу координаційної ради, буде формувати склад групи. 

У засіданні також прийняли участь генеральні директорки Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України, Директорату соціальних послуг та інтеграції Міністерства соціальної політики, начальник відділу з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності, представники міжнародних організацій “Відродження”, “Ла Страда-Україна”, ООН Жінки, та представники інших НУО.

Адвокаційна діяльність здійснюється в рамках проекту «PITCH – Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ».  The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я.  Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики.

PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІДу та Міністерством закордонних справ Нідерландів.