Міфи про туберкульоз. Чому ми досі в це віримо: ефір на Апостроф TV

Міфи про туберкульоз. Чому ми досі в це віримо: ефір на Апостроф TV

24 березня до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом вийшла програма на проєкту Апостроф Health на Апостроф TV.

Тема: «Міфи про туберкульоз. Чому ми досі в це віримо». Ефір був насиченим та розкрив багато тем, які стосуються як міфів про ТБ, так і лікування/діагностики/вакцинування/підтримки міжнародних партнерів.

Гостя студії Ольга Павлова – заступниця директора Проект USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» розповіла більше про те, які інструменти має Україна у боротьбі з ТБ, та як попередні напрацювання допомагають у час війни ефективно діагностувати та лікувати пацієнтів. Також пані Ольга розповіла про найпоширеніші міфи про ТБ.

У включенні:
Психолог, що практикує, Владислав Зубченко пояснив, чому людині легше прийняти міф, аніж критично поставитися до інформації.
Юрій Гамазін, медичний директор проєкту “USAID Впровадження інновацій у лікуванні ТБ в Україні”, МБФ “OATH” розповів більше про нову схему лікування BPaL в Україні.
Кирило Стехін, директор проєкту “USAID Впровадження інновацій у лікуванні ТБ в Україні”, МБФ “OATH” поділився, що організація вже понад 10 років в Україні займається впровадженням інновацій у лікування ТБ та те, що проєкт BPaL підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Більше дивіться в ефірі.

***

Програму підготувало Партнерство. Зупинимо туберкульоз. Україна, секретаріатом якого є ВБО «Конвіктус Україна».
 
Програму створено завдяки щирій підтримці американського народу, наданій Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) шляхом фінансування проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні». Програма є відповідальністю авторів та необов’язково відображає погляди USAID чи уряду Сполучених Штатів Америки.