Місцеві закупівлі послуг з утилізації відходів медичного призначення

Місцеві закупівлі послуг з утилізації відходів медичного призначення

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує місцеві закупівлі послуг з утилізації відходів медичного призначення для забезпечення реалізації проєктів Організації.

Предмет закупівлі: послуги зі збору, зберігання, перевезення, оброблення, знешкодження та утилізації небезпечних відходів медичного призначення (50кг/квартал – впродовж 2023 року): використані, непромиті, нерозібрані (або розібрані) шприци (пластиковий шприц з поршнем, зі сталевою голкою та ковпачком (або без ковпачка); використані ватки та серветки; використані тест-системи для діагностики на ВІЛ, гепатити В і С та сифіліс; пластикові пляшечки з-під буфера, та ін.

Довідково: шприци збираються з вулиць, підвалів, квартир і можуть містити залишки крові та наркотичних речовин, які потенційно можуть бути збудниками інфекційних захворювань.

Місце збору медичних відходів – Вулиця Байди-Вишневецького (колишня Осиповського), 9

 

Джерело фінансування закупівлі: Закупівля здійснюється в рамках проєктів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів) донорів, в тому числі субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, а також субгранту донором якого є Уряд США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

ВАЖЛИВО! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгранту, наданого відповідно до програми Уряду США через департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення США/Центри контролю та профілактики захворювань, здійснюється без ПДВ (звільнення операції від податку на додану вартість та  оплату послуг без податку на додану вартість на підставі ст. 197.11 Податкового кодексу України, у зв’язку з тим, що надані послуги фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, яка надається відповідно до міжнародного договору Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво від 07 травня 1992 року в рамках реалізації проекту «Підтримка системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ і системи управління/поліпшення якості лабораторій Міністерства охорони здоров’я України, покращення використання стратегічної інформації та розбудова потенціалу громадської охорони здоров’я в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)»).

Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, здійснюється без ПДВ (відповідно до положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, тимчасово, на період виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, якщо такі товари/послуги оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону).

Закупівля іншої частини послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти інших донорів, може здійснюватись з ПДВ.

 

Умови оплати: 100% передоплата, шляхом перерахування коштів на банківський рахунок постачальника, після підписання договору купівлі-продажу товару та виставленому рахунку-фактурі.

 

Термін надання послуг: з дати підписання договору до 31 грудня 2023 року та/або до виконання всіх зобов’язань згідно Договору.

Пропозиції приймаються на електронну адресу : katerina.convictuszakupka@gmail.com

Кінцева дата подання  пропозицій: 17:00 05  квітня 2023 року.

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція.
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам;
  3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи свою пропозицію, кандидат погоджується на таку перевірку.

Учасник ознайомлений        з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php).

 

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками шляхом електронного листування.

Катерина Гончарова, тел. +38 (099) 2684496,

e-mail: katerina.convictuszakupka@gmail.com

ВБО “Конвіктус Україна”

http://www.convictus.org.ua

 

Дод 2 до Керівництва Запит цінових пропозицій_утилізація_23