Мобілізація жінок проти насильства, забезпечення дотримання прав людини та гендерної рівності

 

 

Анексія Криму та війна на Сході призвели до появи нового терміна в історії України – «внутрішньо переміщені особи». Несвоєчасне реагування державою на проблеми, які спричинив воєнний конфлікт, призвело до зростання всіх форм насильства над жінками-переселенками. Враховуючи нові виклики, у 2016 році «Конвіктус Україна» розпочала напрям роботи з мобілізації жінок-переселенок проти домашнього та гендерного насильства, який згодом було трансформовано у протидію насильству, що чиниться стосовно жінок. У цьому напрямі «Конвіктус Україна» реалізує такі програми:

 

  • «Рівний доступ до допомоги постраждалим від насильства жінкам». Метою діяльності є зниження ризиків насильницького впливу, травматизації, ретравматизації, інфікування соціально небезпечними захворюваннями серед маргіналізованих жінок через розширення доступу тих із них, які зазнали насильства, до допомоги через притулки/центри для постраждалих. Реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

  • «Femgeneraction»–  проект, що здійснюється в рамках гранту Програми прямої допомоги (Direct Aid Program – DAP) Уряду Австралії. Метою діяльності є забезпечення рівних можливостей для розвитку дівчат і жінок із віддалених сільських та гірських районів з акцентом надання доступу до основних, комплексних, безпечних та якісних послуг і пропозицій розвитку. Аудиторія проекту: дівчата, жінки та жінки похилого віку сільських та гірських регіонів Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Діяльність реалізується за фінансової підтримки Посольства Австралії в Україні.

 

Контактна особа: Царевська Юлія, менеджерка проектів, [email protected]