Найкращі практики з протидії насильству презентовані у Житомирі

У рамках кампанії «16 днів активізму проти ґендерно-обумовленого насильства» у Житомирі пройшов захід з налагодження взаємодії між представниками влади та громади, який організували наші партнери зі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (OSCE).

Юлія Царевська, менеджерка проектів «Конвіктус Україна», виступила із презентацією розгортання послуг для постраждалих від насильства на прикладі Київщини.

«Я дуже вдячна за можливість презентувати більш ніж дворічний шлях «Конвіктусу» у забезпеченні життєстійкості послуги із надання притулку, – зазначили Юлія Царевська. – Житомирщина, на жаль, не має спеціалізованого закладу для постраждалих, в якому б працювала програма реабілітації жінок та дітей, які пережили насильство. Сподіваюсь, що наш досвід стане в нагоді чиновникам та фахівцям, задля спільної діяльності у протидії насильсву».

Нагадаємо, 16 днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства – це міжнародна кампанія, яка проводиться щороку і триває з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, до 10 грудня – Дня прав людини.
Кампанія була започаткована активістами першого Інституту жіночого глобального лідерства в 1991 році і щороку координується Центром жіночого глобального лідерства. Вона використовується як організаційна стратегія для окремих осіб та організацій у всьому світі, щоб закликати до ліквідації насильства щодо жінок та дівчат.