Напередодні Дня боротьби зі СНІДом “Конвіктус Україна” тестувала киян

Сьогодні наша організація взяла участь одразу в трьох інформаційно-профілактичних акціях, що були присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

З самого ранку наші співробітники/ці приєдналися до події “ВІЧ:НА:ВІЧ”, де було презентовано мобільний додаток HIV Test. Кожен, хто завантажить цей додаток і зробить онлайн тест з 1 до 14 грудня, зможе отримати заохочувальний сюрприз. Також відбувалося традиційне тестування: за декілька годин тільки в нашій мобільній амбулаторії протестували понад 50 осіб (жодного позитивного результату). Акція організована «100% життя» – Мережа ЛЖВ, Центр громадського здоров’я та за підтримки партнерів.

Ближче до обіду на Контрактовій площі розпочалося тестування всіх охочих інноваційними слинними тестами (акція «ТЕСТ під хмарами» #SkyTest). Як винагорода за піклування про своє здоров’я – всі учасники могли безкоштовно піднятися на оглядове колесо. Наші спеціалісти протестували на ВІЛ 83 особи, більше 100 осіб отримали інформаційні листівки та презервативи. Організатори цієї ініціативи – Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health, Центр громадського здоров’я України спільно з ВБО “Конвіктус Україна”, ВБФ «Дроп ін центр» та БО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ».

Також ми провели тестування на ВІЛ серед студентів/ок Академії патрульної поліції (акція «Знати свій статус – це сучасно!»). Всього протестували 27 людей. Ще понад 100 осіб були проінформовані про шляхи поширення ВІЛ, лікування та профілактику цього захворювання, методи особистої безпеки. Особливу увагу було приділено питанням/відповідям представників поліції щодо пост-контактної профілактики захворювання. Партнери: МБФ «Альянс громадського здоров’я», AHF Ukraine, Академія патрульної поліції.