Народний депутат підтримав ініціативи “Конвіктусу”

Щойно завершилася зустріч народного депутата Богдана Яременка(СН) та представників/ць «Конвіктусу» Алла Мельник та Євген Скляренко. Обговорили досвід нашої організації у профілактиці соціально небезпечних захворювань, необхідність реалізації програми для Деснянського району зі змешнешення шкоди серед споживачів ін’єкційних наркотиків, безпекові ініціативи з покращення взаємодії влади і громади району.

Народний депутат Богдан Яременко пообіцяв підтримку та сприяння соціальним проектам, що націлені на покращення і збереження здоров’я жителів Деснянського району, в тому числі представників вразливих груп населення.

Зустріч відбулася у рамках проекту «Об’єднання зусиль – безпечна громада», що реалізується за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”. Метою діяльності є формування ефективної взаємодії територіальної громади, поліції та місцевої влади Деснянського району міста Києва, що сприяє впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечує запобігання злочинності, розвиває безпечне середовище у громаді.”.