Новостворений притулок отримав допомогу від працівників Посольства США в Україні

Вже вкотре співробітники влаштовують збір речей, іграшок і гігієнічних товарів для жінок та дітей, які постраждали від насильства. Невдовзі речі, що були зібрані у посольстві США в Україні, будуть передані новоствореному Притулку у Васильківському районі, який у січні розпочне прийом клієнток.

«Зимовий одяг та взуття може дозволити собі не кожна сім’я в скруті. У нас було багато випадків , що жінки з дітьми приїздили у шелтер ні з чим, у чому втекли. Завжди маємо банк речей для таких випадків. Також товари гігієни завжди потрібні. Ми дуже вдячні за допомогу нашим колегам та товаришам із Посольства» – каже Юлія Царевська, менеджерка проектів «Конвіктусу».

Нагадаємо, у листопаді поточного року Васильківська районна рада та ВБО «Конвіктус Україна» створили перший у Київській області Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Заклад має відкритись у січні 2019 року. Наразі тривають підготовчі роботи по запуску діяльності.

За основу взято програму реабілітації ВБО «Конвіктус Україна», вже передане закладу майно для облаштування 10 місць для постраждалих, проведено ряд навчальних заходів для представників освіти, поліції, закладів соціального захисту для забезпечення належного реагування та перенаправлення осіб при випадках насильства.

Центр психосоціальної допомоги для жінок, які постраждали від насильства, працював неподалік від Києва у 2017-2018 рр. Заклад було обладнано для одночасного комфортного перебування 15 осіб (жінок із дітьми). У центрі працювала реабілітаційна програма та кваліфіковані фахівці, які надали допомогу постраждалим. Діяльність реалізувалась у співпраці з аналітичним центром «Соціоконсалтинг» за підтримки Європейської комісії.