Оголошені переможниці конкурсу з проблематики маргіналізованих жінок

Нарешті ми отримали від журі імена та прізвища переможців конкурсу для ЗМІ «Насильство та маргіналізовані жінки: визнавати, розуміти, долати!». Щоб визначити найкращі роботи довелося провести декілька зустрічей, не одну дискусію та обговорення. Всього отримано 36 робіт із різних регіонів України.

1. Номінація онлайн ЗМІ. Переможці: Катерина Мацюпа (Повага – кампанія проти сексизму – http://bit.ly/32O7mf4 ) та Оксана Расулова (Reporters – http://bit.ly/2JodOSr ).

2. Номінація ТБ/Радіо. Не визначено переможця, оскільки подані роботи стосувалися проблематики насильства, але не висвітлювали аспекти доступу до допомоги саме маргіналізованих жінок.

3. Номінація друкована преса. Не визначено переможця, проте передбачена спеціальна відзнака виданню «Порто-Франко» та заступнику головного редактора Олександру Галясу – за особисту небайдужість до проблем маргіналізованих жінок. Дана відзнака не передбачає грошову винагороду!

P.S. Кошти номінацій, де не визначено переможців будуть розподілені на користь номінації онлайн ЗМІ та на допомогу притулку у Васильківському районі, де отримують допомогу маргіналізовані жінки.