Організовано зустріч з обміну досвідом між представниками влади та громадських організацій

Спільно з представниками Київської обласної адміністрації вивчаємо механізми закупівлі соціальних послуг у неурядових організацій та інструменти забезпечення сталості програм підтримки вразливих категорій населення. 

Розпочався візит-стажування фахівців  Київської обласної державної адміністрації та ВБО «Конвіктус Україна». В перший день заходу ми відвідали Полтаву з метою вивчення моделей забезпечення сталості послуг після закінчення міжнародної підтримки та моделі закупівлі соціальних послуг.

Представники Полтавської міської ради та Полтавської обласної державної адміністрації поділилися досвідом роботи з громадськими організаціями за допомогою різних механізмів: підтримки статутної діяльності, закупівлі послуг, оплата громадських робіт.

Наші друзі та партнери з БО “Світло Надії” запросили гостей до Кризового Центру для жінок, соціального підприємства, головного офісу організації.

Ми вдячні всім партнерам з Полтави за корисний візит та направляємось до смт. Краснопавлівки, де на всіх чекає презентація досвіду створення Комунального закладу, який опікується жінками, постраждалими від насильства.

Візит-стажування став можливим завдяки Європейській комісії в рамках проекту “Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства”.