Підлітки проектів “Конвіктусу” отримали гуманітарну допомогу

Підлітки з молодіжного клубу “Street Power” (Деснянський район) та клієнти організації в Київської області отримали гуманітарну допомогу від Food Bank Ukraine – найрізноманітніші молочні продукти. Дякуємо нашому партнеру за смачні подарунки для дітвори!

Нагадаємо, що у 2016 році ВБО «Конвіктус Україна» розпочала роботу з підлітками, які опинилися в складних життєвих обставинах. Профілактична діяльність включає: тестування на ВІЛ, медико-соціальний супровід, участь у цікавих тренінгах, консультації психолога, юриста, участь в іграх, гуртках. Також організація проводить лекції та заходи у навчальних закладах Києва та Київської області, що спрямовані на профілактику інфікування небезпечними захворюваннями та формування безпечної сексуальної поведінки.

У Києві діяльність цього напрямку реалізується за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» (кошти Глобального фонду для боротьби з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією), в рамках проекту PITCH (партнерство між Aidsfonds, Frontline AIDS та Міністерством закордонних справ Нідерландів), а також за підтримки МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна), Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%».

У Київській  області діяльність здійснюється в рамках проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні». Мета роботи – налагодження взаємодії місцевих державних та громадських організацій щодо визначення потреб підлітків та молоді з уразливих груп та сприяння задоволенню інтересів цільової групи на місцевому рівні, шляхом створення карти послуг для підлітків та молоді у місті Києві та Київській області. Проект реалізується у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) та МБФ «Альянс громадського здоров’я», за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%».