Підлітки “Школи лідерства” провели лекцію у Білій Церкві

Нещодавно команда молодіжного клубу “Street Power”  завітала у Білу Церкву. Учасники клубу провели лекцію з профілактики вживання психоактивних речовин для студентів Білоцерківського механіко-енергетичного технікуму.

Учасники заходу отримали інформацію про шкоду від вживання психоактивних речовин, а також дізналися про профілактику інфікування ВІЛ, гепатитів та ІПСШ. За відгуками студентів, цей захід був для них дуже інформативним та змістовним!

Захід відбувся в рамках проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» реалізується у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) та МБФ «Альянс громадського здоров’я», за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%».

Також до лекції були долучені підлітки “Школи лідерства”, яка діє в рамках проекту  «PITCH– Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ». Мета діяльності – шляхом посилення організаційного потенціалу та наснаження лідерів впливати на регіональну та національну політику у сфері ВІЛ. Фінансову підтримку ініціативи здійснюють МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Міністерство закордонних справ Голландії та Aidsfonds. Країни, де реалізовується проект – Кенія, Уганда, Зімбабве, Бірма, Індонезія, В’єтнам, Нігерія, Мозамбік. В Україні проект адмініструється через МБФ «Альянс громадського здоров’я».