Збір коштів для клубу «Street power» на Спільнокошті

Збір коштів для клубу «Street power» на Спільнокошті

Команда клубу «Street power» шукає ресурси, які б забезпечили продовження у 2021 році діяльності, спрямованої на формування спільноти молодих активістів, лідерів, захисників прав уразливих підлітків.

У 2016 році команда ВБО «Конвіктус Україна» створила молодіжний клуб «Street power» для уразливих підлітків. Вже понад 4 400 підлітків та 450 батьків/опікунів скористались нашою допомогою! Молодіжний клуб “Street power” – це безпечне місце, в якому підлітки можуть цікаво і змістовно провести дозвілля, а також отримати допомогу та консультацію спеціалістів  проєкту.

Станом на сьогодні: З січня 2021 року жодної грантової підтримки Клуб немає! Фінансова підтримка діяльності Клубу з бюджету м. Києва складає лише 30% від необхідного бюджету, але цих коштів недостатньо, щоб забезпечити роботу Клубу.

На даний час команда проєкту має безкоштовне приміщення, яке надали партнери проєкту, а саме Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Приміщення облаштовано всіма необхідними меблями та комп’ютерною технікою, яка потрібна, щоб проводити навчання та організовувати дозвілля підлітків.

Важливість проєкту: Щодня молодіжний клуб «Street power» відвідують 15-30 дітей, які у випадку закриття Клубу, будуть проводити свій вільний час на вулиці чи в нездоровій атмосфері дому, наражаючись на насильство, втягнення у бродяжництво, алкоголізм, наркоманію.

Ми прагнемо змінити  ризиковану поведінку підлітків та розвивати навички, спрямовані на формування культури збереження власного здоров’я, лідерські навички, а також залучати підлітків до волонтерства та корисних справ.

У Клубі підлітки можуть:

– взяти участь у цікавих інформаційно-освітніх заняттях та здобути нові знання з питань безпечної поведінки;

– отримати дружню підтримку соціального працівника чи консультацію психолога або медичного працівника;

– пройти безкоштовне тестування на соціально-небезпечні інфекції;

– набути навички здорового способу життя;

– стати лідерами та допомагати іншим;

– взяти участі в профілактичних акціях по зафарбовуванню наркореклами;

– знайти нових друзів.

Куди підуть кошти: зібрані кошти будуть витрачені на організацію та проведення освітньо – профілактичних заходів для підлітків з ризикованою поведінкою; закупівлю санітарно-гігієнічних засобів для забезпечення протиепідеміологічних заходів в приміщенні; на харчування/ кава-паузи для клієнтів Клубу; на організацію дозвіллєвих заходів; адміністративні витрати 10% (комісія платіжної системи та розвиток вебресурсу Великої Ідеї).

Партнер проєкту: Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ – одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ – сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку вагомих громадських ініціатив.

Долучитися до Спільнокошту можна за посиланням ТУТ