Працівники «Конвіктусу» вдосконалили знання з профілактики ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та гепатитів

Цього року наша організація розширює роботу з групами ризику в місті Києві. До «Конвіктусу» приєднались нові співробітники і ми проводимо навчальні заходи для забезпечення належного рівня знань серед членів нашої команди.

Минулої п’ятниці відбувся тренінг «Ефективна робота з людьми, які вживають ін’єкційні наркотики». Захід підготував і модерував соціальний працівник Тарас Ерещенко, який нещодавно показав найкращі знання щодо профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, ТБ та гепатитів за результатами внутрішнього тестування.

Під час тренінгу були розглянуті та обговорені наступні питання:

 ✓  Шляхи інфікування ВІЛ, особливості перебігу хвороби та діагностика вірусу імунодефіциту людини;

 ✓  Основи соціального супроводу ВІЛ-позитивних, перенаправлення до лікувально-профілактичних установ, призначення антиретровірусної терапії;

✓  Профілактика наркозалежності, можливості включення до програми замісної підтримувальної терапії, інших програм для наркозалежних;

✓  Виявлення та діагностика супутніх захворювань (туберкульозу, гепатиту В та С, інфекцій, що передаються статевим шляхом), заклади де можливо отримати лікування;

✓  Покращення навичок ведення документації проекту;

✓ Особиста безпека соціального працівника при контакті з хворим клієнтом.

Ми постійно дбаємо, щоб наші працівники завжди володіли вичерпною інформацією про ВІЛ/СНІД, туберкульоз, гепатити, ІПСШ та могли відповісти на будь-який запит наших клієнтів.

Нагадаємо, діяльність з профілактики інфікування ВІЛ серед груп ризику та забезпечення доступу до лікування групам ризику впроваджується нашою організацією в місті Києві та Київській області за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» (кошти Глобального фонду).

В рік наша організація надає послуги близько 27 000  представникам ключових груп (наркозалежні, секс-працівники(ці), трансгендерні люди, близьке оточення цих людей), здійснює більше 23 000 тестування на ВІЛ та забезпечує доступ до лікування ВІЛ 800 особам.