Працівники пробації вдосконалили знання щодо роботи з наркозалежними

Сьогодні працівники(ці) Дарницького районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у місті Києві та Київській області поліпшили обізнаність з наркотичної залежності. Тренером заходу став Євгеній Скляренко, керівник напрямку профілактики ВІЛ серед груп ризику в м. Києві ВБО «Конвіктус Україна».

Під час тренінгу були розглянуті наступні питання:

✓ Передумови виникнення захворювання.

✓ Етапи розвитку наркозалежності.  Зміни в наркосцені країни.

✓ Реабілітація хворих. Ефективні способи лікування залежності.

✓ Співзалежність та її прояви у родичів людей, які вживають наркотики.

✓ Профілактична робота громадських та благодійний організацій у подоланні хімічної залежності.

✓ Особливості та передумови професійного вигорання людей, що працюють із наркозалежними.

✓ Толерантне та емпатичне ставлення до представників уразливих груп.

✓ Профілактика наркозалежності.

Тренінг «Наркотична залежність. Формування толерантного ставлення та емпатії до уразливих груп» організувала ВБО «Конвіктус Україна» в рамках  проекту PITCH (адмініструється МБФ “Альянс громадського здоров’я”).

The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я. Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики. PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІДу та Міністерством закордонних справ Нідерландів