Представниці Центру психосоціальної допомоги відвідали лекторій Даріуша Алішерова

На минулому тижні наші спеціалістки Наталія Решетова, Лариса Горіна та Тетяна Кравцова стали учасницями семінару «Інтервенційна програма для винуватців домашнього насильства», що проводився за сприяння фонду ім. Стефана Баторія.

Цікаві факти про навчальний захід, які зазначили наші слухачки:

☑ Даріуш Алішеров – досвідчений спеціаліст у сфері протидії домашньому насильству, має тривалий досвід роботи в пенітенціарній системі Польщі, проводив корекційні групи для кривдників як в рамках тюремно-виправної системи, так і поза нею.

☑ Практичними і корисними виявилися основні положення та етапи реалізації вищезазначеної програми. Особливо цінним було детальне висвітлення специфіки роботи з кривдниками.

☑ На лекторії були подані практичні вправи, що дозволяють більш системно розуміти взаємодію між кривдниками та їх жертвами.

☑ Ще один плюс семінару – участь представників різноманітних організацій, що залучені до цієї проблематики, а також гості з інших країн. Це дало змогу обмінятися цінним досвідом роботи з жінками, які постраждали від домашнього насильства.

В 2017 році ВБО “Конвіктус Україна” створила Центр психосоціальної допомоги для жінок, які постраждали від насильства. Заклад розташовано неподалік від Києва та обладнано для одночасного комфортного перебування 15 осіб (жінок із дітьми). У центрі проходить реабілітаційна програма, працюють кваліфіковані фахівці, які надають допомогу постраждалим. Діяльність реалізується у співпраці з аналітичним центром «Соціоконсалтинг» за підтримки Європейської комісії.