Представники “Конвіктусу” та органів пробації обговорили роботу з групами ризику

Інспектори пробації Києво-Святошинського району спільно з працівниками нашої організації пропрацювали нові інструменти роботи з групами ризику. Сьогодні Олексій Погребний та Олександр Волонтирь провели навчальний захід для фахівців служби пробації Києво-Святошинсбкого району, метою якого було – підвищити обізнаність інспектррів щодо ВІЛ-інфекції, туберкульозу, гепатитів.

Обговорили на що варто звернути увагу при консультуванні груп ризику, як змотивувати особу вести більш безпечний спосіб життя, чому необхідно своєчасно проходити медичні обстеження. Не оминули й питання інфекційного контролю та особистої безпеки.

Захід відбувся в рамках проекту «Партнерство заради натхнення, трансформації  та об’єднання для ефективної відповіді на епідемію ВІЛ (PITCH)» (адмініструється в Україні МБФ “Альянс громадського здоров’я”).

The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я. Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики. PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Frontline AIDS та Міністерством закордонних справ Нідерландів.