Пресанонс заходу “Інфо-закладка: як корисно говорити про наркотики”

До уваги редакторів та журналістів!

Запрошуємо вас взяти участь в інтерактивному заході “Інфо-закладка: як корисно говорити про наркотики”. Цей Медіахак, організований Всеукраїнською благодійною організацією «Конвіктус Україна», має на меті привернення уваги до проблеми стигми і дискримінації людей, які живуть з наркозалежністю, в медіа та комунікаціях державних органів.

Протягом заходу планується обговорити з представниками засобів масової інформації, органів державної влади, поліції та громадських організацій можливі шляхи запровадження недискримінаційного підходу в комунікаціях, стандарти ефективного висвітлення питань про наркозалежність, що сприятиме зменшенню стигматизації та поширення наркозалежності, в тому числі — серед підліткової аудиторії.

Медіахак — новий формат публічних заходів Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» із залученням представників влади, поліції, громади та журналістів, де можна обмінятися лайфхаками, досвідом і напрацюваннями з комунікації тієї чи іншої проблеми.

Реєстрація обов’язкова! Лінк: http://bit.ly/2PfXBkp

Захід відбудеться в рамках проекту «Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання для ефективної відповіді на епідемію ВІЛ (PITCH)» (адмініструється в Україні МБФ «Альянс громадського здоров’я»).

The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я. Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики. PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Frontline AIDS та Міністерством закордонних справ Нідерландів.