Презентація проектів організації на форумі «Київ – столиця діалогу»

Завершився форум організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу» (Деснянський район). Наші експерти/ка Алла Мельник та Євген Скляренко приєдналися до заходу та спільно з Дмитрий Альтман розказали присутнім про вирішення важливих для району безпекових питань. У фокусі їхніх доповідей були ініціативи, в основі яких лежить принцип Community Policing – ефективної взаємодії територіальної громади, поліції та місцевої влади Деснянського району.

Алла та Євген презентували учасникам форуму успішні практики у співпраці громади та НУО щодо ефективного надання соціальних послуг вразливим верствам населення (на прикладі проекту «Безпека громади – спільна відповідальність»), продемонстрували «Карту послуг Деснянського району», що забезпечує ефективну переадресацію в профільні заклади представників/ць громадян вразливих категорій та провели наглядний майстер клас із розробки плану безпеки району.

Нагадаємо, з 2017 року «Конвіктус Україна», за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” втілює в Деснянському районі підхід «Community policing», який дозволяє ефективно взаємодіяти територіальній громаді, поліції та місцевій владі. Така діяльність сприяє вирішенню проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечує запобігання злочинності, розвиває безпечне середовище.