Продовжується опитування клієнтів та визначення їх потреб

В рамках проекту “PITCH – Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ” триває анкетування клієнтів, які відвідують наші пункти надання послу. З метою збору інформації кожен відвідувач отримує спеціальний опитувальник, де йде мова про його потреби та якість отриманої допомоги. Зазначимо, що клієнти з радістю відповідають на поставлені питання та прагнуть максимально деталізувати свої запити.

Отримані дані будуть використані для формування нових послуг у програмах організаціі, які задовольняють потреби клієнтів та для поліпшення рівня якості вже існуючої допомоги.

Нагадаємо, щорічно наша організація охоплює послугами профілактики ВІЛ більше 20 000 осіб з числа груп ризику. Проводить близько 25 000 тестувань на ВІЛ інфекцію та надає супровід до диспансеризації у зв’язку ВІЛ та отриманню лікування (АРВ-терапії, у тому числі послуги з формування прихильності) більше 900 особам на теренах м. Києва та Київської області.  Щороку ми надаємо послуги психосоціальної допомоги (притулок, психо-соціальна підтримка) більше 60 жінкам та дітям постраждавшим від насильства.
Щороку, просвітницькими акціями “Конвіктус Україна” охоплює більше 3000 осіб з числа загального населення.

The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я.

Партнерство працює з метою підтримання сексуального та репродуктивного здоров’я уразливих груп населення. Це здійснюється завдяки зміцненню спроможності організацій спільнот для участі в ефективній адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики.

PITCH зосереджується на боротьбі з ВІЛ в Індонезії, Кенії, Мозамбіку, М’янмі, Нігерії, Уганді, Україна, В’єтнамі та Зімбабве. Партнери з цих країн також обмінюються доказовою базою між спільнотами, щоб впливати на регіональну та глобальну політику, яка стосується вразливих груп населення.

PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІДу та Міністерством закордонних справ Нідерландів.