Профілактика соціально-небезпечних захворювань серед школярів

Відомий факт, що краще запобігти інфікуванню, ніж мати справу з наслідками хвороби. Тому протягом першої половини вересня наші спеціалісти провели низку профілактичних заходів у школах Василькова.

Провідні фахівці «Конвіктус Україна» в рамках конкурсу “Добросправ” розповіли школярам про такі небезпечні соціальні явища як наркоманія, ВІЛ/СНІД, гепатити та туберкульоз.

– Працюючи з уразливими групами, які вже мають всі вище згадані недуги, ми розуміємо, наскільки важливою є профілактична робота серед школярів старших класів та популяризація здорового способу життя, – підкреслив менеджер «Конвіктус Україна» Ігор Козак.

В рамках даного проекту була проведена інформаційна кампанія з профілактики ВІЛ/СНІДу та наркоманії, а саме:

  • Проведення фокус-групи для збору та аналізу потреб у просвітницькому стенді;
  • Виготовлення та розміщення інформаційних стендів у школах м. Васильків;
  • Проведення 6 тренінгів для молодих людей 13-15 років, які мотивують та зацікавлюють до активного способу життя;
  • Висвітлення інформації про профілактичну ініціативу у соціальних мережах та ЗМІ.

Зазначимо, що на початку літа ВБО «Конвіктуc Україна» перемогла у конкурсі “Добросправ”, та отримала грант на виготовлення 10 інформаційно-профілактичних стендів. Також в рамках проекту, спеціалісти провели 6 тренінгів для школярів старшого шкільного віку.

Організатори конкурсу “Добросправ”: ГО «Альянс добрих справ» (при підтримці польської організації-партнера «стоваришеніє «Чайня» на чолі з Марціном Рехулічем), Васильківська міська рада та мер міста Володимир Сабадаш.  Крім того, до конкурсу долучилися представники соціально-відповідального бізнесу  – Олександр Кушніренко, Сергій Крижанівський, Микола Неділько, Віктор Романюк, та  ІСАР Єднання.

Додамо, що сьогодні українські школярі по всій країні потребують своєчасної первинної профілактики соціально небезпечних захворювань.