Проєкт “Крила” стартував в Обухові

Проєкт “Крила” стартував в Обухові

11 мешканок Обухівської ОТГ розпочали групові тренінги проєкту «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки» («Крила»), який впроваджує ВБО «Конвіктус Україна» в партнерстві з Інститутом Pact Ukraine за підтримки Уряду Канади.
«Крила» – унікальний економічний проєкт для розвитку та розкриття потенціалу жінок. Він дає змогу пройти мотиваційну програму «Майстерня можливостей», щоб досягнути своїх життєвих цілей та покращити якість життя. Він допомагає посилити особисті та професійні компетенції для працевлаштування чи розвитку підприємництва жінки.
Курс «Майстерня можливостей» – це індивідуальні та групові зустрічі один раз на тиждень, де жінки будуть працювати над власними ресурсами та цілями, вчитись новому, отримувати важливі навички. Тренінги проводить тренер Наталія Решетова. Після проходження курсу буде можливість на конкурсній основі отримати початковий ресурс для реалізації бізнес-ідей та початковий ресурс для самозайнятості.
У проєкті можуть взяти участь мешканки Обухівської ОТГ віком від 18 років, не працевлаштовані або ті, які мають нестійку, сезонну зайнятість, мають бажання розвиватися та готові реалізовувати свої мрії.